HAKKIMIZDA

1995 yılında Gözde Piliç olarak kurulan ve 2004 yılında Bolbey Ltd. Şti. olarak yeni bir yapılanma sürecine girerek hızlı bir büyüme gerçekleştiren Bolbey, İstanbul bölge bayiliğinin yanı sıra 2009 yılında Antalya bölge bayiliğini de alarak Türkiye’nin beyaz et lideri Beypiliç’in en büyük bayilerinden biri olmayı başarmıştır.

Kaliteli hizmeti, yaygın servis ağı ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile kısa zamanda büyük bir başarıya imza atan Bolbey, Antalya beyaz et sektörünün en güvenilir markası olmuştur. 2005 Yılında hindi eti üreticisi Bolca Hindi, 2013 yılında Füme et üreticisi Ardasan, 2013 yılında tavuk harcı, baharat, otel ve mutfak ekipmanları markası Klimatek’in Akdeniz bölge bayiliklerini de alarak ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Büyüme stratejileri doğrultusunda 2012 yılında Antalya Kepez’de 5.148 m2arsa üzerine, 4200 m2 kapalı alan ile piliç eti parçalama, paketleme ve soğuk hava tesisini kurarak lojistik alt yapısını güçlendiren Bolbey, kapasite ve teknoloji açısından Türkiye’nin en büyük ve en entegre tesislerinden biri olmuştur.

3.500 ton kapasiteye sahip ileri teknoloji depolama tesisinde sağlıklı ve hijyen koşullarda kaliteli hizmet veren Bolbey, yine son teknolojiye sahip 57 Araçtan oluşan filosu ile zamanında ve hızlı teslim yeteneğiyle müşteri odaklı çalışma anlayışını perçinlemiştir.

KURUMSAL
HAKKIMIZDA VAROLUŞ SEBEBİMİZ GELECEĞE BAKIŞIMIZ TEMEL KURALLARIMIZ